Hakkımızda

Kaşif eğitimin hikayesini ve misyonunu bu sayfada bulabilirsiniz.

Biz kimiz?

Bizler ülkemizdeki seçkin üniversitelerde okuyan , mezun olan bütün meslek gruplarına sahip dinamik ve genç bir ekibiz. Bizden sonraki nesile bir nebze dahi olsa katkı sağlayabilme amacı etrafında toplanarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekibimiz psikolog ve psikiyatristler ile eş güdümlü olarak çalışmakta ve veliler ile görüşerek sürecin daha verimli geçmesini sağlamaktayız. Asıl amacımız akademik başarı ile birlikte öğrencinin kendisini keşfetmesi ve doğru kararlar alarak hayatına devam etmesini sağlamaktır. Daha üretken ve daha mutlu bir nesil yaratmak için heyecanlı arkadaşlarımız ile güç birliği yaptık.

Misyonumuz

Bu yoldaki misyonumuz farkındalığa sahip ve daha üretken bir nesil oluşturma anlamında genç nesillere yardımcı ve rol model olma. Öğrencilerimiz için  doğru kariyer planlarını birlikte  yaparak bu süreçte oluşabilecek hataları ve sorunları minimize ediyoruz.Öğrencilerin genellikle içinde bulunduğu rutin ve tekdüze hayatı , daha renkli hale getirmek için çalışıyoruz. Bu kısımda akademik çalışmanın yanı sıra,sosyal anlamda yapılan  faaliyetler ve yönlendirmeler  son derece önem taşımaktadır. Bu şekilde öğrencinin kendisini tanıyarak doğru adımlar atmasına yardımcı olmaktayız. Özenle seçilmiş  mentör ekibimizin doğru rol modelliği ile öğrenci ile samimi iletişim ve arkadaşlık ilişkisi kurularak bu süreç devam eder. Öğrencimizin mezun olana kadar yanında olarak ve  sürekli motive ederek süreç devam etmektedir.

Kaşif Eğitim ve Mentörlük nedir?

Kaşif Eğitim öğrenciler için  yol arkadaşıdır ,  kendilerini keşfettikleri atmosferdir. Dertlerini anlayan ve çözümü için yardımcı olan mentörlerin hizmet verdiği danışmanlık ekibidir. Kaşif eğitim mentörlerin geçmil deneyimleri ve başarılarını kullanarak öğrencilerimizin yaşayabilecekleri potansiyel  sorunlar azaltılır ve doğru hedefler ile güçlü kariyer planları yapılır. Bu kısımda sosyal faaliyetler açısından kitap okuma alışkanlığı , sportif faaliyetler , enstrüman çalma , etkili sunum becerisi gibi konuların yanı sıra akademik takip ve yönlendirme , psikolojik destek , mesleki bilgilendirme hizmetleri de verilmektedir. Öğrencinin doğru mesleğe yönlenmesi ve kendisini keşfetmesini sağlıyoruz. Velilerimiz için öğrencilik yıllarında baş edilmesi bir hayli zor olan ergenlik sürecini daha yumuşak ve kontrollü ilerlemesini sağlıyoruz. Bu kısımda öğrencilerimize doğru meşgaleler sunarak mevcut enerjilerini daha etkili ve verimli kullanmalarını sağlıyoruz.

Takımımızı yakından tanıyın.

Kaşif Eğitim ve Mentörlük’ün arkasındaki takımı tanımak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklamak.